Zimne nogi? Nasze nowe podgrzewane spodnie są w…

Przyjemność z przebywania na świeżym powietrzu przez cały rok? Podczas biegania, wędrówek lub jazdy na nartach? To nie jest dla każdego. Niektórzy ludzie przechodzą przez wszystkie rodzaje pogody i wydają się mieć wbudowany system centralnego ogrzewania. Czy tak nie jest w twoim przypadku? Czy często cierpisz z powodu zimnych nóg? Wkrótce poznasz nasze nowe podgrzewane spodnie:

Podgrzewane spodnie HeatPerformance® ADVANCE

podgrzewane spodnie

Szczególnie dla osób, które łatwo cierpią z powodu zimnych nóg, te podgrzewane legginsy są koniecznością. Komfortowe strefy ciepła na udach rozgrzewają się w ciągu 5 minut. Aby uniknąć nadmiernego nagrzania, po 5 minutach należy wybrać średnie lub najniższe ustawienie temperatury. Bardzo przyjemne: górna część pośladków również staje się cudownie ciepła. 

Ogrzewana odzież

Odzież ogrzewana obejmuje kurtki, ocieplacze na ciało, kamizelki i bieliznę termoaktywną. Gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz, za naciśnięciem jednego przycisku, zapewni to Twojemu ciału dodatkowe, pyszne ciepło. Idealny dla osób, które łatwo się przeziębiają, ale także dla osób z reumatyzmem lub chorobą Raynauda.

Najpopularniejszym produktem z powyższej listy – przynajmniej w HeatPerformance® – jest nasza bielizna termoaktywna. Nie jest to zaskakujące, ponieważ można po prostu nosić na nim własne ubrania. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby natychmiast podnieść temperaturę ciała. Przez cały dzień będzie Ci komfortowo ciepło, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Nasz zestaw bielizny składa się z koszulki z długim rękawem i długich spodni/legginsów. W przypadku koszulki, strefy ciepła przebiegają przez całą górną i dolną część pleców. W przypadku spodni strefy ciepła znajdują się na kolanach i brzuchu.  Otrzymujemy wiele pozytywnych opinii na temat naszych spodni, w tym pytania o to, czy możliwe jest utrzymanie ciepła w górnej części nóg. Naturalnie zaczęliśmy o tym myśleć.

Zaowocowało to powstaniem naszych nowych podgrzewanych spodni HeatPerformance® ADVANCE.  Ze strefami ciepła na udach i strefą ciepła na poziomie dolnej części pleców/górnej części pośladków. Dlatego nie zaleca się noszenia tych spodni w połączeniu z podkoszulkiem, ponieważ podwójne ciepło w dolnej części pleców nie jest zbyt przyjemne. Z niecierpliwością czekamy na wasze opinie. Kto wie, może w przyszłym sezonie dodamy kolejny nowy model, na który będzie duże zapotrzebowanie.

Select a Pickup Point

Click outside to hide the comparison bar
Porównaj