Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

-20%
Original price was: zł879,00.Current price is: zł703,20.
-20%
Original price was: zł719,00.Current price is: zł575,20.
1.069,00

Krok po kroku: tak działają podgrzewane rękawice

Czy nigdy nie nosiłeś rękawic grzewczych? W takim razie prawdopodobnie będziesz chciał przeczytać wszystko o tym, jak to działa.

Jak działają podgrzewane rękawice?

OTO, CO NASI KLIENCI MÓWIĄ O NASZYCH RĘKAWICACH

Powered byCusRev
Paweł K.
Paweł K.
Verified customerVerified customer
5/5

Brilliant product; lasted two full days on the lowest setting. My wife loves it. It also looks great, which is rare with heated ski gloves.

1 rok temu

Specjalny ekran dotykowy

Bardzo ładne: rękawiczki chronią palce przed zimnem. Ale jakże irytujące: obsługa telefonu nie działa. Wiele z naszych rękawic elektrycznych posiada specjalną powłokę do ekranów dotykowych na wierzchu kciuka i palca wskazującego.

Ekran dotykowy na palec: oto jak to działa

Nasz asortyment produktów

Szukasz rozwiązania problemu zimnych dłoni raz na zawsze? W takim razie zafunduj sobie parę ciepłych rękawic od HeatPerformance®. W naszej kolekcji znajdziesz odpowiedni model do każdej aktywności. Uprawiasz sporty zimowe, lubisz długie górskie wędrówki lub spędzasz dużo czasu na motocyklu, skuterze lub rowerze? Para ciepłych rękawic zwiększy Twój komfort. Na przykład, wybierz parę cienkich rękawic do domu i wokół niego, parę podgrzewanych rękawic narciarskich na stok, podgrzewane rękawice rowerowe do jazdy na rowerze górskim lub parę podgrzewanych rękawic roboczych do prac budowlanych w niskich temperaturach. Większość rękawic jest odpowiednia zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, a niektóre modele wyraźnie wskazują, dla której grupy docelowej są odpowiednie.

Oto jak korzystać z naszych podgrzewanych rękawic

Nasze rękawice są wyposażone w pomysłowy system grzewczy składający się z elastycznych, cienkich przewodników z węglików spiekanych, napędzanych wydajnym akumulatorem. Baterię można umieścić w kieszeni wewnątrz mankietu, na mankiecie znajduje się przycisk sterowania.

To pokrętło jest bardzo łatwe w użyciu. Jedno długie naciśnięcie i rękawice są włączone w najwyższej pozycji. Widać to po zapaleniu się 3 kresek. Ponowne krótkie naciśnięcie przycisku spowoduje włączenie środkowego ustawienia ogrzewania. Teraz świecą się 2 kreski. Ponowne naciśnięcie przełącza rękawice na najniższe ustawienie, które zapewnia najdłuższą żywotność baterii. Chcesz zdjąć rękawice? Następnie naciśnij przycisk ponownie nieco dłużej, a zobaczysz, że światła zgasną, dezaktywując system ogrzewania.

Rękawice rozgrzewają się w ciągu 30 sekund. Ale aby uzyskać naprawdę ciepłe dłonie, musisz uzbroić się w cierpliwość przez 5 do 10 minut. Podgrzewać na najwyższym ustawieniu. Czy po 5-10 minutach masz ciepłe dłonie? Następnie przełącz się na niższe ustawienie, aby utrzymać dłonie w cieple. W ten sposób unikniesz nieprzyjemnego pocenia się dłoni i zapewnisz dłuższą żywotność baterii.


Czy mogę chwycić wszystko rękawicami?

Przewodniki ciepła są nakładane na grzbiet dłoni i grzbiety palców. Nie wewnątrz. W ten sposób można pobrać wszystko bez żadnych obaw. Nawet podczas chwytania ostrych przedmiotów nie dojdzie do uszkodzenia przewodników ciepła. Możesz także bez obaw chwytać mokre przedmioty lub przebywać w wilgotnym środowisku. Rękawice zapewniają doskonałą ochronę podczas deszczu i śniegu.


Dlaczego przewodniki ciepła nie są wszędzie?

Przewodniki ciepła są montowane tylko na zewnątrz, aby zapewnić jak najbardziej efektywne dostarczanie ciepła. Jak można sobie wyobrazić, jeśli akumulator musi ładować duży system grzewczy, będzie on pobierał więcej energii, a akumulator będzie się szybciej rozładowywał. Zdecydowaliśmy się na umieszczenie przewodników ciepła w strategicznych miejscach, dzięki czemu odczuwalne jest silne ciepło, a bateria działa przez wiele godzin.


RĘKAWICE TERMICZNE

Nasze rękawice zostały zaprojektowane tak, aby chronić przed zimnem i optymalnie izolować ciepło. Krój został zaprojektowany tak, aby ściśle przylegał do nadgarstka, zapobiegając przedostawaniu się zimna. Materiały zostały wybrane ze względu na ich wydajność w zakresie odprowadzania wilgoci, izolacji cieplnej, elastyczności i wiatroszczelności. Na każdą sytuację oferujemy odpowiednie rękawice termiczne, które zapewnią ciepłe palce i dłonie na stoku, na rowerze lub podczas pracy.


WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE ZIMNYCH DŁONI I STÓP

Często cierpisz z powodu lodowato zimnych stóp i dłoni? Zastanawiasz się, co może być przyczyną? Na stronie Zawsze zimne stopy i Zwawsze zimne dłonie znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć. Nie tylko zebraliśmy dla Ciebie najlepsze wskazówki, ale także starannie wymieniliśmy przyczyny zimna i dłoni. W ten sposób raz na zawsze pozbędziesz się bryłek lodu w łóżku i zimnych dłoni na rowerze.

Na każdą pogodę

Deszcz? Nie ma problemu, nasze ogrzewane rękawice są wykonane z wodoodpornego materiału, woda nie przedostaje się nawet przez zamek błyskawiczny. Twoje dłonie pozostaną suche i ciepłe!

Jestem bardzo zadowolony z tych podgrzewanych rękawic. Codziennie muszę jeździć 10 km do szkoły średniej, od teraz nigdy nie będę miał zimnych rąk. Poleciły mi go wszystkie koleżanki!

Ksenia Marciniak / Opinia klienta

Nie byłem pewien co do rozmiaru, a HeatPerformance pomógł mi dokonać właściwego wyboru bardzo szybko i dobrze. Co za super obsługa klienta! i rękawiczka też jest fajna:)

Karol Kaczmarek / Opinia klienta

Podczas jazdy często cierpię z powodu zimnych palców, zwykłe rękawiczki nie pomagają mi wystarczająco dobrze. Dzięki Heatperformance za miłą pomoc i rękawice!!! Kupiłem też teraz podgrzewane skarpety, jestem ciekawy!

Zuzanna Zając / Opinia klienta

Select a Pickup Point

Click outside to hide the comparison bar
Porównaj