Jak to się zaczęło

Cześć! Witamy na naszej stronie. Jak miło, że chcesz wiedzieć o nas więcej. Jesteśmy Erwin Wooning i Lobke Buijs, nie tylko partnerami w pracy, ale także w życiu. Wszystko o tym co zrobiliśmy w tym celu można przeczytać na dole tej strony. Ale najpierw chcielibyśmy opowiedzieć Ci więcej o HeatPerformance® – i jak to się wszystko zaczęło. I jakże mogłoby być inaczej. Zaczęło się to pewnego dnia, kiedy Lobke miał już kompletnie dosyć jej zimnych stóp….

Co nie pasuje do tego projektu?

Jak tylko możemy, można nas znaleźć na plaży z naszymi dziećmi i labradorem. Niezależnie od tego, jak bardzo jest zimno, zawsze chętnie gramy w petanque lub kopiemy piłkę. Zimowe słońce, rodzinny czas, zabawa, zimne stopy. Fajna lista, ale coś w niej nie pasuje. Więc te zimne stopy, mogą zostać mi skradzione. Raz zimne stopy i nie rozgrzejesz się ot tak. Coś za to trzeba było znaleźć.

W ten sposób ziarno zostało zasiane…

Moje poszukiwania zaczęły się w internecie. Czy istniało coś takiego jak “podgrzewane skarpety”? Skończyło się na skarpetkach z mikrofalówki, bardzo ładne, ale pasują tylko do kapci. A może je znacie, podkładki grzewcze, poręczne podkładki do umieszczenia w rękawiczce lub skarpecie. Niestety, można je wykorzystać tylko raz. Ostatecznie, alleluja, trafiłem na elektrycznie podgrzewane podeszwy i skarpety, co naprawdę mnie podnieciło. Tak się składa, że mam teraz dość szerokie stopy, więc mogłam je nosić tylko w najszerszych zimowych butach. Ale tak to już jest, że ziarno zostało zasiane…

…i tak po prostu, z tego ziarna wyrosło coś pięknego!

Zaczęliśmy szukać producentów na całym świecie, otworzył się przed nami świat. Moje życzenia dotyczące cienkiej podgrzewanej skarpety i cienkiej podgrzewanej podeszwy w końcu przerodziły się w rozbudowaną (czytaj: wymykającą się spod kontroli : )) gamę produktów. Bo: wszystko wydawało mi się tak cudownie piękne! Poręczna podgrzewana poduszka do noszenia w torebce na taras, podgrzewane kapcie, podgrzewana czapka, podgrzewany śpiwór do spania w ogrodzie z dziećmi… Założę się, że nie tylko ja czekałabym na te smakołyki.

Miękkie, wytrzymałe, wodoodporne…coś jeszcze zapomniane?

Powstał produkt testowy po produkcie testowym. Z czego miały być wykonane przewodniki ciepła? Na tyle cienkie, że nie czuć ich w skarpetach, na tyle elastyczne, że wkładka pozostaje elastyczna, na tyle trwałe, że długo służą. Jakie materiały moglibyśmy najlepiej wykorzystać do naszego podgrzewane rękawiczki, dzięki czemu są wiatro- i wodoodporne, ale także oddychające i trwałe. Skarpety, które nie tylko były finezyjnie miękkie, ale też odporne na wirowanie w pralce. Po wielu pytaniach i testach udało nam się zebrać – naszym zdaniem – najlepszy asortyment produktów grzewczych. Od podgrzewanych skarpetek po podgrzewaną bieliznę; wszystkie one sprawiają, że jestem równie szczęśliwa.

Mam nadzieję, że nasze produkty sprawią Wam tyle samo radości! Jeśli nadal czegoś Ci brakuje lub masz jakieś pomysły jak ulepszyć nasze produkty, daj nam znać. Chętnie się w nią zagłębimy!

Życzymy Wam dużo ciepła :).

Lobke Buijs i Erwin Wooning

NASZA HISTORIA


My (Lobke Buijs i Erwin Wooning) poznaliśmy się podczas studiów w Hoge Hotelschool Maastricht. Obecnie jesteśmy razem od 23 lat, mamy 2 dzieci i biegającego labradora. Wiedzę i doświadczenie w zakresie sklepów internetowych zdobyliśmy podczas naszego pierwszego przedsięwzięcia: firmy e-commerce w zakresie akcesoriów mody męskiej z 70 sklepami internetowymi w 11 krajach. Po pracy nad tym z entuzjazmem przez 14 lat, ten piękny biznes został pomyślnie sprzedany pod koniec 2018 roku, a nasze plany były już gotowe do podróży dookoła świata. Nasze dzieci były po prostu za młode, więc rok 2020 byłby świetny. Niestety, w tym miejscu pojawiła się Corona i musieliśmy odłożyć na półkę te przygodowe plany. Było miejsce na nową przygodę i tym miejscem stała się firma HeatPerformance®.