Podgrzewane rękawice do motocykli i skuterów; które wybrać?

Mimo, że dni znów stają się chłodniejsze, to oczywiście nadal chcesz ciągle wsiadać na rower lub hulajnogę. A najlepiej, żeby było też trochę cieplej. Ręce to pierwsza część ciała, która marznie podczas jazdy na rowerze lub hulajnodze.

W naprawdę zimne dni zwykłe rękawiczki nie zawsze zapewniają wystarczające ciepło. Czy myślałeś o ogrzewanych rękawicach na te niesprzyjające dni?

Podgrzewane rękawice motocyklowe: HeatPerformance® MAXIMUM

Specjalnie z myślą o wszystkich przejażdżkach w zimne i mokre dni opracowaliśmy ogrzewane rękawice motocyklowe MAXIMUM. Te solidne jak skała rękawice zapewniają komfortowe ciepło we wszystkich palcach i w górnej części grzbietu dłoni. Dzięki karbonowej ochronie knykci i wytrzymałej, mocnej skórze koziej, Twoje dłonie są również dobrze chronione.

Podgrzewane rękawice motocyklowe - detal

Ergonomiczne dopasowanie

 

Dzięki ergonomicznemu dopasowaniu, pomimo mocnych warstw izolacyjnych, rękawice dają dużą swobodę ruchów przy palcach. Dzięki temu przez cały czas zachowujesz wystarczającą przyczepność na kierownicy.

 

Na kciuku i palcu wskazującym umieszczono tkaninę dotykową.

Podgrzewane rękawice motocyklowe — ochrona kostek

Bezpieczeństwo

 

Wytrzymała karbonowa ochrona knykci zapewnia optymalną ochronę rąk w razie upadku.

 

Odblaskowy pasek z tyłu dłoni zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Każda rękawica posiada 2 regulowane zapięcia na rzepy, dzięki czemu rękawice optymalnie dopasowują się do każdego nadgarstka.

Podgrzewane rękawice motocyklowe

Pomysłowy system grzewczy

 

Wydajne akumulatory 7,4V – 2600 mAh ładują się w 4 godziny i zapewniają do 8 godzin ciepłych rąk. Pomysłowe węglowe przewodniki ciepła biegną w dół grzbietu dłoni i przez każdy palec.

 

Użyj najwyższego ustawienia, aby rozgrzać rękawice, a najniższego, aby pozostać miłym i ciepłym. Czy na zewnątrz jest naprawdę zimno? Następnie przełącz się na pozycję środkową.

Podgrzewane rękawice do skuterów, do wyboru PRO i TITAN

Na skuterze siedzi się nieruchomo i właśnie to jest zgubne dla ogrzania ciała. Pedałowanie na rowerze stymuluje przepływ krwi i pozwala na przenikanie ciepła do kończyn ciała, np. palców.

Twój skuter może wygodnie przewieźć Cię z punktu A do punktu B, ale niestety nie zapewni Ci komfortowego ciepła. Aby utrzymać ciepłe ręce, prawdopodobnie wypróbowałeś już kilka rodzajów rękawiczek. Ale czy myślałeś o ogrzewanych rękawicach?

Rękawice ogrzewane są idealne do rozgrzania zimnych dłoni i bardzo szybkiego utrzymania ich w cieple. A to przydaje się szczególnie na skuterze. Opracowaliśmy specjalne rękawice do skuterów, które nie tylko utrzymują dłonie w cieple, ale są również wiatro- i wodoodporne, a także bardzo ładne. Bo oko też coś chce, oczywiście.

-20%
Original price was: zł879,00.Current price is: zł703,20.

Poznaj nasze ogrzewane rękawice do skuterów TITAN i PRO. W modelu TITAN zastosowano skórę kozią, dzięki czemu powstały wytrzymałe rękawice, które w najlepszy możliwy sposób chronią przed zimnem. Te rękawice utrzymają Twoje dłonie w cieple aż do 9 godzin. W razie upadku ręce są optymalnie chronione dzięki wytrzymałej skórze. Przy kciuku i palcu wskazującym znajduje się dotykowa nakładka na ekran.

Model PRO zapewnia 8 godzin ciepłych dłoni. Model ten występuje w wersji softshell połączonej ze skórą. zmniejszając nieco retencję ciepła. Ale i tak, w kwestii ciepła, rękawica ta zapewnia więcej niż doskonałe osiągi. 

Oba modele posiadają bardzo długi mankiet, dzięki czemu rękawice można założyć na rękaw kurtki. W nadgarstku oba modele posiadają regulację, dzięki czemu wiatr i chłód nie mają szans dostać się do środka.

Oba modele dostarczane są z ładowarką, przejrzystą instrukcją obsługi, luksusowym pudełkiem do przechowywania oraz z 12-miesięczną gwarancją.

Pomysłowy system grzewczy

 

Elastyczne węglowe przewodniki ciepła są zamontowane na wierzchu każdego palca i na grzbiecie dłoni. Dzięki zintegrowanemu pokrętłu można bardzo łatwo wybrać pożądaną ilość ciepła.

 

Masz do wyboru 3 ustawienia ciepła. Wybierz najwyższe ustawienie, aby szybko rozgrzać ręce, a następnie przełącz się na najniższe ustawienie. 

 

Nasze rękawice zapewnią ciepło Twoim dłoniom przez 8 do 9 godzin.

Wodoodporny

 

Nie ma obaw o deszczowy prysznic, nasze ogrzewane rękawice do skuterów są wodoodporne. Twoje ręce pozostaną komfortowo suche w każdych warunkach.

 

Dodatkowo modele PRO i TITAN są również wiatroszczelne. Oba modele posiadają bardzo długi mankiet i dopasowanie w nadgarstku, chroniąc przed zimnem i wiatrem w najlepszy możliwy sposób.

 

Odblaskowy pasek z tyłu dłoni zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Każda rękawica posiada 2 regulowane zapięcia na rzepy, dzięki czemu rękawice optymalnie dopasowują się do każdego nadgarstka.

Dostarczane w komplecie

 

Nasze rękawice są dostarczane w luksusowym, mocnym pudełku do przechowywania. W ten sposób można zachować bezpieczne i suche rękawice elektryczne aż do następnego sezonu.

 

Torba do przechowywania ze sznurkiem ściągającym może służyć do przechowywania rękawic, gdy jesteś w ruchu.

 

Podwójna ładowarka ładuje jednocześnie dwa litowce 7,4V – 2600 mAh. 

 

Przejrzysta instrukcja zapewnia szybkie rozpoczęcie pracy z ogrzewanymi rękawicami.

Select a Pickup Point

Click outside to hide the comparison bar
Porównaj