Zimne ręce na rowerze? Oto jak się go pozbyć! (Tak, z podgrzewanymi rękawiczkami rowerowymi;))

Jesień zbliża się wielkimi krokami, dni stają się coraz krótsze i chłodniejsze. Jako osoba, której jest chłodno, zawsze wymaga to dostosowania się i przyzwyczajenia. Jesteś pierwszym, który wsiada na rower w długich spodniach, grubym płaszczu i rękawiczkach, podczas gdy inni nadal z radością wychodzą w koszulce. I tak, są takie dni, kiedy nawet zwykłe rękawiczki nie wystarczą, aby ogrzać palce podczas jazdy na rowerze.

Czy chcesz cieszyć się jazdą na rowerze następnej jesieni tak samo, jak tego lata? Wypróbuj w tym roku podgrzewane rękawiczki rowerowe. Nigdy o tym nie słyszałeś? Wyjaśniamy wszystkie tajniki, abyś wiedział, w co się pakujesz, zanim je kupisz.

Poznaj nasze ogrzewane rękawiczki rowerowe:

Ciepła oferta rabatowa

Przygotuj się na zimne dni i kup nasze rękawiczki rowerowe z dodatkową zniżką przez ograniczony czas. Do 6 września otrzymaj 10% zniżki na nasze podgrzewane rękawiczki rowerowe “ALLROUND”.

kod: wszechstronny

Doświadczasz tego na własnej skórze?

Chcesz doświadczyć komfortu cudownie ogrzanych dłoni na swoim rowerze? W takim razie rzuć okiem na nasze “Wszechstronne ogrzewane rękawiczki rowerowe”. Prawdopodobnie jesteś taki jak my i przed wyjściem za drzwi sprawdzasz nie tylko, czy masz przy sobie telefon i klucze, ale przede wszystkim, czy masz te cudownie podgrzewane rękawiczki w torbie (lub je zakładasz;)).


Czy Ty również chcesz być gotowy na następną jesień? W tym tygodniu możesz kupić nasze podgrzewane rękawiczki rowerowe z aż 10% rabatem. W tym celu należy użyć kodu rabatowego “ALLROUND”.

Miłej jazdy na rowerze!

Select a Pickup Point

Click outside to hide the comparison bar
Porównaj