Ulepszone rękawiczki kolarskie; W ten sposób uwzględniamy Twoje opinie!

W HeatPerformance® na bieżąco śledzimy opinie naszych klientów i stale ulepszamy nasze usługi i produkty. Dlatego chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym klientom za chęć pozostawienia opinii. Dzięki temu wiemy, co możemy zrobić, aby zapewnić nie tylko najlepszą obsługę, ale także najwyższą jakość.

Którą poprawę jakości wprowadziliśmy jako ostatnią? Ulepszanie naszych ogrzewanych rękawic rowerowych. Już wcześniej były w porządku, ale dzięki waszym komentarzom są teraz bardzo w porządku. Założę się, że od teraz nigdy nie wsiądziesz na rower w zimne dni bez tych nakładek?

Jak ulepszyliśmy nasze rękawiczki rowerowe?

Gdy tylko rękawiczki rowerowe zostały dodane do naszej oferty, natychmiast stały się jednym z naszych najlepiej sprzedających się produktów. Nic dziwnego, ponieważ wiele osób jeździ na rowerach co tydzień, jeśli nie codziennie. Do pracy lub jako relaksująca rozrywka, na rowerze elektrycznym, zwykłym, szosowym lub górskim.

W te dni, gdy jest tylko trochę chłodniej, podgrzewane rękawiczki sprawią, że jazda na rowerze będzie o wiele bardziej komfortowa. W rezultacie pierwsze rękawice wyprzedały się bardzo szybko. Z komentarzem“kiedy wieje naprawdę mocno, czuję trochę wiatru w rękawicy“, zrobiliśmy coś natychmiast.

Podgrzewane rękawiczki rowerowe HeatPerformance® ALLROUND

729,00

Jesienią na rowerze, na rowerze górskim czy zimą na rowerze, wiosną zaczerpnąć świeżego powietrza, ale trochę za zimno? Wtedy oczywiście nie chcesz nosić grubych rękawic. Dlatego zaprojektowaliśmy te wszechstronne, elastyczne rękawice o doskonałej przyczepności i cienkiej baterii. Naciśnij przycisk, a w ciągu 30 sekund poczujesz ciepło rozchodzące się wokół palców i grzbietu dłoni, do 65ºC w najwyższym ustawieniu.

  • Wykonane z mieszanki TPU i neoprenu; optymalnie chroni przed zimnem, wiatrem i wilgocią.
  • Jeśli nadal chcesz go używać w przenikliwym mrozie, noś je pod własnymi zimowymi rękawiczkami.
  • Również bardzo ładne: górna część kciuka i palca wskazującego wykończona jest przewodzącą tkaniną na ekran dotykowy, dzięki czemu możesz obsługiwać smartfon w rękawiczkach!

Masz wątpliwości? Dodaj do porównania

Dowiedz się więcej

Pierwsze ulepszenia

Rękawice drugiej produkcji zostały wyposażone w dodatkową membranę i warstwę izolacyjną w podszewce. Oczywiście upewniliśmy się, że rękawice pozostaną wystarczająco cienkie i elastyczne. Im grubsze rękawice, tym bardziej ograniczają ruchy. Im mniejsze wyczucie i kontrola nad kierownicą.

Tak więc nasze rękawiczki rowerowe stały się znacznie cieplejsze, ale nadal nie były idealne. Od czasu do czasu otrzymywaliśmy uwagi, że chwyt nie był wystarczająco mocny. Podczas szybkiej jazdy na rowerze górskim w deszczową pogodę ważne jest, aby dobrze trzymać kierownicę.

Drugi pierścień ulepszeń

Poddaliśmy różne warstwy przyczepności testom w mokrych warunkach, po których wybrano obecną warstwę przyczepności. Wykonane z silikonu i posiadające strukturę plastra miodu dla optymalnej przyczepności i kontroli na kierownicy.

Teraz z dumą informujemy, że nasze podgrzewane rękawiczki rowerowe są idealne. Pod względem ciepła, odporności na wiatr i wodę, elastyczności i jakości nasze rękawice uzyskują wysokie noty.

Chcesz dowiedzieć się więcej o technicznych aspektach naszych rękawiczek rowerowych? Wszystko na ten temat można przeczytać na naszym blogu“Zimne ręce na rowerze – jak się ich pozbyć”!

Oczywiście zawsze jesteśmy otwarci na ulepszenia. Chcesz podzielić się z nami swoją opinią? Daj nam znać!

 

HeatPerformance®
2815 opinii
niezależnie zweryfikowany
Ocena sklepu 4.68 / 5
Ocena produktów 4.48 / 5

Jesteśmy dumni z Twojej opinii, dziękujemy!

Select a Pickup Point

Click outside to hide the comparison bar
Porównaj