Najlepsze podgrzewane rękawice narciarskie? To oni!

Błękitne niebo, świeżo przygotowane stoki i słońce na twarzy. Ślicznie, taki zimowy dzień sportowy, już nie mogę się doczekać! Nie zapomnij uwzględnić w swojej prognozie również chłodniejszych dni? Dni, w których chmury uparcie utrzymują się nad górą. Chwile, kiedy siedzisz w swojej gondoli, a zacinający wiatr sprawia, że tęsknisz za przytulnym, ciepłym kominkiem, przy którym możesz się ogrzać. Jeśli uwzględnisz te dni w swoim planowaniu – i dobrze się do nich przygotujesz – będziesz mieć gwarancję wspaniałego wypoczynku zimowego w tym roku.

I tu z pomocą przychodzą podgrzewane rękawice. Spakuj dobrą parę do walizki i masz gwarancję ciepłych rąk. Regularnie jesteśmy pytani, które rękawice narciarskie są najlepsze. Odpowiedź jest inna dla każdego, każda rękawica ma swoje własne cechy i właściwości. Jakie są różnice, a jakie podobieństwa? Wyjaśniamy to dla Ciebie tutaj:

Nasze ogrzewane rękawice narciarskie

Stworzyliśmy 3 rodzaje rękawic narciarskich, różnica polega na zastosowanych materiałach i konfekcji. Różnica nie tkwi w systemie grzewczym, który we wszystkich trzech rękawicach jest tak samo mocny i działa tak samo:

  • Rękawice posiadają 3 ustawienia ciepła. Użyj najwyższego ustawienia ciepła, aby rozgrzać swoje ręce, gdy są zimne. Za około 5 do 10 minut będziesz miał naprawdę ciepłe ręce i nadszedł czas, aby przełączyć się na środkowe lub najniższe ustawienie ciepła. Zbyt ciepłe dłonie też nie są miłe, a dzięki temu możesz cieszyć się komfortowo ciepłymi palcami w takiej temperaturze, jaką lubisz.
  • W rękawicach zastosowano akumulatory o pojemności 2600 mAh – 7,4 V, najcieńsze w swoim rodzaju. W zależności od temperatury otoczenia i używanego trybu, baterie działają od 2 do 9 godzin. W ciągu 4 godzin są one ponownie w pełni naładowane dzięki dołączonej podwójnej ładowarce.
  • Wszystkie rękawice posiadają Gauntlett Cuff Design. To znaczy, że mankiet przechodzi przez nadgarstek i trochę przedramienia. Koniec mankietu zamykany jest na sznurek ściągający w modelach CLASSIC i PRO oraz na zamek błyskawiczny w modelu TITAN. Dzięki temu zimno i wilgoć są optymalnie utrzymywane na zewnątrz, a ciepło wewnątrz.

Różnice między 3 typami? Projekt, konfekcja i mieszanka materiałów. Jak to działa możecie przeczytać poniżej.

Podgrzewane rękawice narciarskie

Rękawice HeatPerformance® CLASSIC

Rękawice CLASSIC są idealnym wyborem na wszystkie wakacje narciarskie. Mieszanka materiałów 30% nylonu, 60% poliestru i 10% skóry PU zapewnia, że te rękawice są wiatroszczelne i wodoodporne.

Ponadczasowy model nadaje się zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn i jest dostępny również jako podgrzewane mitenki.

Rękawice te mają przyjazną cenę zakupu i są świetne na przeciętne zimowe wakacje.

 

Podgrzewane rękawice narciarskie 1

Rękawice HeatPerformance® PRO

Wytrawni sportowcy zimowi wybierający się na intensywne wyprawy narciarskie dokonują dobrego wyboru wybierając nasze rękawice PRO.

Te profesjonalne rękawice narciarskie wykonane są ze skóry połączonej z softshellem. Skóra i odblaskowe przeszycia tworzą fajny wygląd.

Miękka polarowa podszewka od wewnątrz i wieloczęściowa konfekcja sprawiają, że w tych rękawiczkach czujesz się świetnie i komfortowo.

Są wiatroszczelne, wodoodporne i mają doskonałą izolację.

Podgrzewane rękawiczki skórzane

Rękawice HeatPerformance® TITAN

Wybierasz rękawice o solidnym wyglądzie, które będą służyć przez lata? Wtedy nasze rękawice TITAN są dla Ciebie najlepszym wyborem.

Wykonane w 100% z elastycznej i trwałej skóry koziej dla luksusowego wyglądu i wiatro- i wodoodpornej powłoki.

Wnętrze rękawic czuć miękko dzięki podszewce z polaru tricot. Rękawiczki idealnie dopasowują się do przedramienia dzięki bocznemu zamkowi błyskawicznemu.

Czy wiesz, że…?

…przy wszystkich rękawicach narciarskich znajdziesz opinie innych klientów. Dzięki temu jeszcze lepiej ocenisz, czy dana rękawica Ci odpowiada.

…jeśli zapiszesz się do naszego newslettera otrzymasz 5 euro zniżki?

…Nasze CIENKIE i INDOOR rękaw ice nadają się również do noszenia pod własne ulubione rękawice narciarskie?

Mam nadzieję, że teraz uzyskałeś odpowiedź na pytanie, jakie są najlepsze podgrzewane rękawice narciarskie do wyboru. Czy mimo powyższych informacji nadal masz pytania? Zapraszamy do ich zadawania, chętnie pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru!

Select a Pickup Point

Click outside to hide the comparison bar
Porównaj