Wyprzedaż zimowa

Ponownie rozpoczęła się zimowa wyprzedaż naszych rękawic. A to oznacza 20% zniżki na wszystkie podgrzewane rękawice . W kasie należy użyć kodu rabatowego SALE2024, rabat zostanie naliczony automatycznie.

Kvinna värmer sina kalla händer över en kopp varmt te

Wskazówki dotyczące zimnych dłoni

Około 10% osób ma to nieszczęście, że bardzo szybko cierpi z powodu zimnych dłoni i stóp. Gdy tylko rtęć spadnie poniżej 17 stopni, mają fioletowe palce u rąk i niebieskie palce u nóg. Czy ty też na to cierpisz? W takim razie istnieje prawdopodobieństwo, że cierpisz na zjawisko Raynauda.

Istnieje również duża grupa osób, które – niezależnie od jakiegokolwiek schorzenia – po prostu łatwo cierpią z powodu zimnych dłoni. Duże szwajcarskie badanie wykazało, że w szczególności kobiety cierpią na tę dolegliwość; ponad 30%.

Niezależnie od przyczyny, zimne dłonie to irytująca dolegliwość. Szybkie wskazówki dotyczące ciepłych dłoni obejmują: picie dużej ilości wody w ciągu dnia, ruch, przestrzeganie diety i wystarczającą ilość snu. A poza tym… podgrzewane rękawice to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto cierpi z powodu zimna. Chcesz dowiedzieć się więcej o przyczynach zimnych dłoni, dlaczego to kobiety szybciej cierpią na tę dolegliwość i jakie rozwiązania, witaminy i styl życia działają najlepiej? Następnie sprawdź naszą stronę informacyjną Cold hands, aby uzyskać wszystkie wskazówki.

Do czego będą używane podgrzewane rękawice?

  • Do domu, ponieważ podczas długich okresów siedzenia w bezruchu ręce szybko zamieniają się w bryłki lodu?
  • Ciepłe dłonie podczas zimowych wakacji sportowych?
  • Do jazdy na rowerze, gdy jest zimno. Zwłaszcza gdy pada deszcz, wilgoć i wiatr jeszcze szybciej wychładzają dłonie.
  • Na wędrówki, spacery z psem lub długie spacery po lesie.
  • Na długie podróże samochodem. Długotrwałe siedzenie w bezruchu może spowodować szybkie wychłodzenie dłoni.
  • Do jazdy na hulajnodze lub rowerze elektrycznym, gdzie można złapać dodatkowy wiatr.
  • A może znasz kogoś, kto często cierpi z powodu zimnych dłoni? Ta zimowa wyprzedaż to czas, aby podarować komuś wspaniały prezent.

Select a Pickup Point

Click outside to hide the comparison bar
Porównaj