To moja ulubiona podgrzewana skarpeta!

Mówię wyłącznie za siebie, ale jest to jeden z tych produktów, bez których absolutnie nie mogę żyć. Naprawdę, nie przesadzam, jestem SO happy z tych uroczych skarpetek, że z przyjemnością daję Wam znać. : )

Jako wykwalifikowany fan zimna, zacząłem rozglądać się w świecie produktów ogrzewanych pod koniec lat 2020. Wpatrywałem się w oczy; co w dzisiejszych czasach jest możliwe! Podobnie od razu padłem jak kłoda na podgrzewaną skarpetę. Jak miło, nigdy więcej zimnych stóp, yoo-hoo!

verwarmde sokken

Tymczasem mam kilka (powiedzmy stóg siana z egzemplarzami testowymi) leżących w pobliżu. Niektóre topowe, a niektóre zupełnie niestosowne, chyba że nie jesteś z wygodnych i chcesz dołączyć do brzydkiego trendu. Tak czy inaczej, podobało mi się wypróbowanie większości podgrzewanych skarpet, ale to, co przeszkadzało mi we wszystkich z nich, to fakt, że nie mogłem ich nosić w moim zwykłym trenerze lub bucie. A te i tak są właściwie przez większość dni w roku. Wszyscy byli grubi, zbyt grubi. Logiczne też, skarpety ogrzewane przeznaczone są przede wszystkim dla sportowców zimowych oraz dla osób pracujących w ekstremalnych warunkach pogodowych. Nie dla Holenderki, która już jesienią drepcze w zwykłych butach z kamieniami lodowymi. I niestety mam też nieco szersze niż przeciętne stopy, co też oczywiście nie pomaga.

Ale to, co jeszcze nie istnieje, najlepiej można rozwijać. I jestem pewna, że nie jestem jedyną kobietą, która chce ładnie wyglądać w ładnych trenażerach czy butach do kostki, ale woli nie upychać w nich grubej zimowej sportowej skarpety. Więc czemu nie, zakładamy odważne skarpety (haha) i idziemy sprawdzić na własne oczy, czy da się coś takiego opracować. Więc poszliśmy, badając, znajdując producentów, testując materiały, przewodniki ciepła musiały być tak cienkie i elastyczne, jak to tylko możliwe i nadal dostarczać potężne ciepło. I tada! Rolki na bębnach…….daar to pierwsza cienka podgrzewana skarpeta, która pasuje do wszystkich Twoich (no dobra, nie pompek) butów!

Cienkie podgrzewane skarpetki - HeatPerformance
To jest to, moja duma i radość:

Super cienkie skarpety ogrzewane

Miękkie, mocne, oddychające i są wygodne. A co najważniejsze, dają cudownie ciepłe stopy w te ponure jesienne dni lub po prostu zbyt zimne wiosenne dni.

Zrób mi też jedną z tych par!

Szukaliśmy nie tylko jak najcieńszych przewodników ciepła, skarpeta musiała być również miękka i oddychająca. I oczywiście drobnej jakości, a nie, że po kilku praniach i noszeniach można obrywać. To wymagało trochę testów, ale w końcu się udało!

Na koniec zostały mi baterie, nie da się uniknąć ich potrzeby i trzeba je gdzieś zostawić. Mimo że utrzymaliśmy baterię w jak najmniejszym rozmiarze, wolę nie nosić jej z butem. Rozwiązanie znaleźliśmy w poręcznych przedłużaczach, które można opcjonalnie wykorzystać. Przewód biegnie od skarpety do kieszeni, więc w niej znajduje się Twoja bateria. Szczególnie lubię ją z jeansami typu skinny. Przy okazji buta, ja robię tak, że zostawiam baterię w skarpecie, wtedy nic nie widać. Tak nisko trzymaliśmy skarpetę.

przedłużacze podgrzewane skarpety

Poręczne przedłużacze

Dzięki tym delikatnym kablom tęsknoty można schować baterię do kieszeni, zachowując jak najcieńszą skarpetę. Rozwiązanie jeśli nosisz niskie buty lub np. skinny jeans.

Sklep z przedłużaczem

Krótko mówiąc, jest to moja ulubiona skarpeta z całej naszej kolekcji. Jesień, zima, wiosna, mam ciepłe stopy. Pyszne, myślę, że są. Mam nadzieję, że będziecie z niego tak samo zadowoleni jak ja! Nie krępuj się dać nam znać, zawsze jesteśmy tego bardzo ciekawi!

Select a Pickup Point

Click outside to hide the comparison bar
Porównaj