Jakie są najlepsze rękawice grzewcze?

Często otrzymujemy to pytanie. Najlepsza odpowiedź na to pytanie brzmi: dla każdego jest to coś innego. To, które rękawice grzewcze są najlepsze dla Ciebie, zależy głównie od aktywności, do której będziesz ich używać. Czy jeździsz na nartach lub rowerze górskim, czy są one przeznaczone do użytku w domu, czy do prac domowych? W naszym asortymencie mamy odpowiednie ogrzewane rękawice do każdej aktywności. Możemy jednak odpowiedzieć na pytanie, które rękawice zapewniają najwięcej ciepła.

Rękawice te zapewniają najwięcej ciepła

Najcieplejszymi rękawicami ogrzewanymi w naszej ofercie są rękawice XTREME z podwójnym ogrzewaniem. Dlaczego? Ponieważ rękawice te posiadają przewodniki ciepła, które biegną nie tylko przez grzbiet dłoni, ale także przez całą dłoń. Z 2 stron dłonie są cudownie ogrzane i utrzymywane w cieple. Te rękawice to najlepszy wybór dla prawdziwych entuzjastów zimnej pogody. Kiedy palce po prostu nie chcą się rozgrzać i zamieniają się w bryłki lodu, gdy tylko wyjdziesz na zewnątrz.

…Tylko nasze rękawice Xtreme są ogrzewane po obu stronach….

Rękawic XTREME można również używać do wielu rodzajów aktywności. Na przykład do ogrzania rąk na rowerze lub podczas spaceru z psem. Lub podczas długiego spaceru po plaży lub lesie. Nadają się również jako rękawice narciarskie podczas uprawiania sportów zimowych. Nasz model XTREME to wszechstronne rękawice.

Najlepsze podgrzewane rękawice oprócz termometru
Podgrzewane rękawice z podwójnym ogrzewaniem

Dlaczego model HeatPerformance® EXTREME jest naszą najcieplejszą ogrzewaną rękawicą?

Tylko nasze rękawice HeatPerformance® EXTREME są wyposażone w podwójny system ogrzewania. Ta rękawica ma więc nie jedną, ale dwie strefy grzewcze. Przewodniki ciepła biegną nie tylko przez grzbiet dłoni i grzbiet każdego palca, ale także przez wnętrze dłoni i spód każdego palca. Teraz pomyślisz, że te rękawice również szybciej się wyczerpią. Jest to częściowo prawdą, ponieważ im więcej ciepła wydzielają rękawice, tym więcej energii wymaga akumulator. Aby zapewnić długi czas uwalniania ciepła, rękawice te są standardowo wyposażone w potężną baterię 3000 mAh. Oczywiście zawsze można kupić dodatkowy zestaw baterii na drogę.

  • Podwójny system ogrzewania
  • Wydajna bateria 3000 mAh
  • Optymalne właściwości izolacyjne
  • Wytrzymała skóra kozia dla optymalnego zatrzymywania ciepła

Ponadto rękawice te posiadają miękką i wytrzymałą skórę kozią po wewnętrznej stronie. Skóra dobrze zatrzymuje ciepło i chroni przed wiatrem i wilgocią.

Wreszcie, rękawice te posiadają dodatkową warstwę izolacyjną i impregnowany softshell. Krótko mówiąc, rękawice te zapewniają najwyższą wydajność i utrzymują dłonie w cieple, zapewniając długotrwały i wygodny komfort.

Oczywiście rękawice te mają też inne pozytywne cechy. Na przykład palce wskazujące i kciuk są wyposażone w końcówki palców do ekranów dotykowych. Strefy grzewcze mogą być obsługiwane niezależnie, a rękawica ma 3 ustawienia ciepła. Użyj najwyższego ustawienia, aby rozgrzać dłonie, a następnie przełącz się na średnie lub najniższe ustawienie, aby dłonie nie były zbyt gorące.

Wskazówki na ekranie dotykowym

Zarówno kciuk, jak i palec wskazujący są wyposażone w prowadnice ekranu dotykowego na opuszce palca. Odebrać telefon? Rękawiczki mogą pozostać na miejscu.

Masz wątpliwości? Skorzystaj z naszej tabeli porównawczej

Nie masz pewności, które rękawice są dla Ciebie najlepsze? Możesz bardzo łatwo dodać rękawice, co do których nie masz pewności, do tabeli porównawczej. Następnie w jednym przeglądzie zobaczysz informacje o klasie ciepła, czasie trwania ciepła, aktywności, do której możesz używać rękawic itp. W opisie produktu każdej rękawicy znajduje się przycisk “Dodaj do tabeli porównawczej”.

Nie dotarłeś tam i masz wątpliwości, które rękawice grzewcze są dla Ciebie najlepsze? W takim razie wyślij nam wiadomość e-mail, jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Sprawdź nasze nowe podgrzewane rękawice z podwójnym ogrzewaniem:

Podgrzewane rękawice HeatPerformance® XTREME | podwójne ogrzewanie

925,00

Model HeatPerformance® XTREME to najcieplejsze rękawice w naszej ofercie. Te wysokiej jakości ogrzewane rękawice zapewniają niezrównane ciepło dzięki dużej powierzchni stref grzewczych. Naprawdę cała rękawica jest podgrzewana.

  • Wyposażony w podwójne strefy grzewcze: przewodniki ciepła znajdują się zarówno na górze, jak i na dole dłoni. Ogrzewa całą dłoń, jakie to miłe!
  • Strefy grzewcze mogą być obsługiwane niezależnie od siebie.
  • Wysokiej jakości materiały: elastyczna skóra i wytrzymały softshell.

Nie chcesz już nigdy więcej cierpieć z powodu zimnych dłoni? Czy naprawdę chcesz cieszyć się wszystkimi aktywnościami na świeżym powietrzu w komfortowych warunkach? W takim razie te wydajne rękawice z podwójnym ogrzewaniem są dobrym wyborem.


Masz wątpliwości? Dodaj do porównania

Dowiedz się więcej

Select a Pickup Point

Click outside to hide the comparison bar
Porównaj