nasze produkty zapewniają ciepło: oto jak działają

Ciekawi? W takim razie pewnie chcielibyście wiedzieć, jak dokładnie działają nasze podgrzewane produkty. Przede wszystkim chcielibyśmy przedstawić Państwu nasze osiem zasad. Od pomysłowego chipa po potężną baterię litową… Nadchodzą:

Nasze 8 zasad

System grzewczy HeatPerformance®

Teraz, gdy znasz już nasze 8 zasad, czas zapoznać się z systemem grzewczym HeatPerformance®. Bo jak to możliwe, żeby Twoje skarpety, rękawiczki czy bielizna były ciepłe za pomocą jednego przycisku? Prosta odpowiedź: wynika to z postępu technologicznego.

Obecnie możliwe jest projektowanie chipów, baterii i przewodników ciepła, które są tak niewiarygodnie małe, cienkie i wydajne, że mogą być doskonale wkomponowane w produkty tekstylne. Chcesz wiedzieć więcej? Następnie przeczytaj Jak działają podgrzewane rękawice?

CHIPY, BATERIE I PRZEWODNIKI CIEPŁA

System cieplny składa się więc z przewodników (cienkich, elastycznych drutów węglowych), które transportują ciepło do pożądanych miejsc. Na przykład w naszych rękawiczkach jest on cały na palcach i grzbiecie dłoni. Nasze baterie litowe (dostępne od 7,4V – 2600 mAh do 3000 mAh) są kontrolowane przez inteligentny chip. Ten układ wie dokładnie, ile ciepła trzeba dostarczyć przez przewody.

DZIAŁANIE

Każdy produkt wyposażony jest w pokrętło, które pozwala kontrolować ustawienie ciepła. Aby rozgrzać dłonie, stopy lub ciało, użyj najwyższego ustawienia. Po około 5 do 10 minutach zimno znika z ciała i można przełączyć się na ustawienie średnie lub najniższe, aby utrzymać temperaturę ciała.

Smarter, smart, smartest

Technologia rozwija się coraz szybciej, produkty są coraz bardziej pomysłowe. HeatPerformance® zagłębił się w techniczny świat smart, smarter, smartest i small, smaller, smallest. Wynik?

Inteligentne chipy, które kontrolują do 3 ustawień ciepła i super efektywnie kontrolują energię. Najdrobniejsze, najcieńsze przewodniki ciepła, których nie czuć podczas noszenia. Kompaktowe baterie, które nie przeszkadzają i mogą zapewnić Ci do 10 godzin ciepła.

Nasze produkty charakteryzują się wysoką łatwością obsługi i są proste w obsługi za pomocą jednego przycisku. Niektóre produkty mają pilota lub można nimi sterować za pomocą aplikacji w telefonie.