Jak sparować pilota z naszymi skarpetami podgrzewanymi PRO?

Sparowaliśmy już pilota zdalnego sterowania z podgrzewanymi skarpetami HeatPerformance® PRO. Zwykle nie musisz się o to martwić i możesz od razu cieszyć się ciepłymi stopami dzięki podgrzewanym skarpetom.

W niektórych przypadkach konieczne jest ponowne sparowanie pilota zdalnego sterowania:

1) W przypadku wymiany baterii pilota zdalnego sterowania.

2) W przypadku otrzymania od nas nowego pilota.

3) Oczywiście mamy nadzieję, że nie. Ale na wypadek, gdybyśmy popełnili błąd w linkowaniu, ta informacja jest również istotna dla Ciebie.

Mapa drogowa łączenia

 • Na pilocie zdalnego sterowania naciśnij jednocześnie przycisk zasilania i dolny przycisk. Kontrolka będzie teraz migać na czerwono-pomarańczowo-zielono.
 • Podłącz baterię do skarpety, przytrzymując przycisk zasilania skarpety. Dioda LED na skarpecie będzie teraz migać na czerwono-pomarańczowo-zielono.
 • Naciśnij dowolny przycisk na pilocie zdalnego sterowania. Parowanie zostało zakończone.

Dobrze wiedzieć

 • Pilot zdalnego sterowania umożliwia wybór 3 ustawień ciepła:
  1. Najwyższe ustawienie ciepła: czerwone światło
  2. Średnie ustawienie ciepła: pomarańczowe światło.
  3. Najniższe ustawienie ciepła: zielone światło.
 • Pilot zdalnego sterowania umożliwia regulację ustawień ciepła i wyłączenie skarpet. Po wyłączeniu skarpet za pomocą pilota zdalnego sterowania bateria przełącza się w tryb gotowości. W takim przypadku bateria rozładowuje się powoli. Za pomocą pilota zdalnego sterowania można również włączyć skarpetki z trybu gotowości.
 • Skończyłeś nosić i chcesz zdjąć skarpetki? Jeśli tak, nie używaj pilota zdalnego sterowania, ale naciśnij przycisk znajdujący się na skarpecie przez kilka sekund, aż zgaśnie niebieskie światło. Teraz skarpetka jest naprawdę zdjęta.
 • Jeśli skarpety są wyłączone, nie można ich włączyć ze względów bezpieczeństwa. Najpierw należy przytrzymać przycisk zasilania na skarpetach, aż zaświecą się niebieskie diody. Następnie można sterować skarpetami za pomocą pilota lub przycisku na skarpecie. Krótkie naciśnięcie przycisku umożliwia przełączanie między ustawieniami ogrzewania.
 • Niebieskie diody wskazują poziom naładowania baterii.

Nadal masz pytania dotyczące parowania? Zawsze możesz się z nami skontaktować, chętnie pomożemy!