Podgrzewane skarpety narciarskie HeatPerformance® POWER

529,00679,00

Te potężne skarpety narciarskie HeatPerformance® POWER z ogrzewaniem w fajnym designie są mocne i miękkie i zapewniają ciepłe stopy nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

  • Mieliśmy tę skarpetę specjalnie opracowaną z systemem grzewczym 5,5 V. Bardzo mocny, dzięki czemu możesz szybko rozgrzać palce. Gdy są już przyjemne i ciepłe, możesz włączyć średnie lub niskie ustawienie, aby stopy były ciepłe tak długo, jak to możliwe.
  • Dwa akumulatory litowe 7,4 V – 2600 mAh ładują się w 4 godziny za pomocą podwójnej ładowarki i zapewniają od 3,5 do 10 godzin ciepłych stóp.
  • Zrównoważony system ogrzewania został specjalnie opracowany dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu – poprzez wiatr i pogodę – takich jak: entuzjaści sportów zimowych, motocykliści, wędrowcy, rowerzyści, skutery, rowerzyści górscy i entuzjaści sportów wodnych.
  • Pasuje do zwykłych butów, trampek, butów i butów narciarskich. Jeśli masz szerokie stopy lub wysokie podbicie, te skarpetki nie pasują do Twoich zwykłych butów i lepiej wybrać podgrzewane skarpety HeatPerformance® THIN .

Masz wątpliwości? Dodaj do porównania

Select a Pickup Point

Click outside to hide the comparison bar
Porównaj
Podgrzewane skarpety narciarskie - HeatPerformance
Podgrzewane skarpety narciarskie HeatPerformance® POWER
529,00679,00 Select options